W Promar zawsze staramy się być o krok przed konkurencją i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Najlepszym dowodem nasze Centrum Serwisowe.

Kompleksowa opieka

Z czym tradycyjnie kojarzy się Centrum Serwisowe? Rzecz jasna z konserwacją i naprawą maszyn oraz urządzeń czy okresowymi przeglądami. W Promar to kluczowe działanie Centrum zostało dopracowane do najdrobniejszego szczegółu. Co więcej, stanowi ono zaledwie jedno z działań prowadzonych dla zapewnienia klientowi jak najwyższego poziomu obsługi.

W Promar dbamy o to, by opieka nad klientami była kompleksowa, a wsparcie nie kończyło się na etapie zakupu czy okresie gwarancyjnym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że niezawodność linii produkcyjnych oraz maszyn przemysłowych znajdujących się w naszej ofercie decyduje o tym, czy klient będzie mógł prowadzić swój biznes bez przeszkód i w sposób jak najbardziej efektywny. Właśnie dlatego w Promar stawiamy na najnowszej generacji sprzęt, zautomatyzowany magazyn części zamiennych oraz zespół wykwalifikowanych pracowników. Tylko to połączenie jest w stanie zagwarantować naszym klientom skuteczność i szybkość działania w przypadku jakiejkolwiek awarii.

Zawsze w gotowości

Szybkie rozwiązywanie problemów klientów to nasza specjalność. Reagujemy w ciągu 24 godzin od chwili przyjęcia zlecenia, dysponujemy ponad 200 000 części zamiennych, a za naprawy odpowiada wyszkolona kadra specjalistów, na którą składa się ponad 20 techników. Dostawy z naszego Centrum wychodzą ekspresowo, dzięki szerokozakresowej współpracy z firmami kurierskimi. Ale przecież gdy chodzi o naszych klientów, liczy się każda sekunda!

Więcej niż naprawy

W Promar wychodzimy z założenia, że doświadczeniem i wiedzą warto się dzielić. W końcu sukces naszych klientów to również sukces naszego przedsiębiorstwa. Doradzamy na etapie zakupu i po sprzedaży. Specjaliści Promar odwiedzają klientów w zakładach, gdzie prowadzą nieodpłatne szkolenia i wdrażają operatorów oraz pracowników w nowe systemy. Doszkalania prowadzimy nie tylko we współpracujących z nami firmach – regularnie szlifujemy też umiejętności naszych serwisantów.


CZYTAJ RÓWNIEŻ