Akcję #gaszynchallenge zna już cała Polska. Od maja tysiące firm i instytucji w całym kraju włącza się w pomaganie. Zasada jest prosta, firma otrzymująca nominację, wybiera podopiecznego na stronie fundacji SiePomaga.pl, organizują zbiórkę i przekazują zebraną kwotę. Po wykonanych 10 pompkach (przysiadach), pozostaje tylko nominacja przed kamerą kolejnych 3 instytucji.

Promatec wspiera zbiórkę na rzecz Nikosia https://www.siepomaga.pl/nikodem-skawinski, dzielnego dwulatka, który od urodzenia zmaga się z poważną wadą serca. Potrzebna jest kosztowna operacja w Genewie, a czasu ze względu na pogarszające się wyniki chłopca jest mało.

Oczywiście najważniejszy jest cel, ale energia, którą wyzwala akcja #gaszynchallenge jest niesamowita.  Kiedy dowiedzieliśmy się o nominacji chęć pomocy pojawiła się natychmiast i to nie tylko w nominowanym oddziale firmy Promatec w Czerwionce- Leszczynach, ale też w oddziale w Łomiankach, w którym pracownicy szybko się zorganizowali i dojechali na Śląsk na wspólne „pompowanie”.

Zbiórka na Nikosia nadal trwa, zarówno w naszych oddziałach jak i online. Cały zespół Promatec trzyma kciuki aby cel został zrealizowany.

 
Życzymy dużo zdrówka Nikosiu i pozdrawiamy.
Zespół Promatec

CZYTAJ RÓWNIEŻ