Jedną z najciekawszych firm, z którymi współpracujemy od prawie 10 lat jest firma Provisur. Jest wyjątkowa, ponieważ skupia wiele zróżnicowanych marek maszynowych o różnych specjalizacjach dla przemysłowego przetwarzania żywności. Firma działa od ponad 50 lat, dostarczając swoje rozwiązania do przemysłu spożywczego a ich projekty są wykorzystywane na całym świecie i stanowią ponad 350 globalnych patentów.

Provisur Technologies jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych maszyn i urządzeń do przetwarzania żywności. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań dla przetwórstwa żywności w różnych branżach, w tym mięsa, drobiu, owoców morza i innych produktów spożywczych. Niektóre ze specjalizacji maszyn oferowanych przez Provisur Technologies obejmują:

Maszyny do krojenia i porcjowania marki Formax® to  szybkie i zaawansowane urządzenia przeznaczone do precyzyjnego i spójnego krojenia i porcjowania różnych rodzajów mięs, serów i innych produktów spożywczych.

Maszyny formujące: Maszyny formujące Formax® są używane do formowania mielonego mięsa i innych produktów spożywczych w jednolite kształty i rozmiary, takie jak hamburgery, nuggetsy i paszteciki. Idealnie sprawdzają się przy produkcji produktów formowanych z mięsa, drobiu, ryb i alternatywnych białek o szerokości od 150 mm do 1 m.

Urządzenia do mielenia i mieszania: Marka Weiler® oferuje szereg urządzeń do mielenia i mieszania mięsa, drobiu i innych produktów spożywczych. Maszyny te są przeznaczone do wydajnego mielenia, mieszania i miksowania składników w celu tworzenia spójnych i wysokiej jakości produktów spożywczych.

Kolejną silną marką z portfolio Provisur jest marka Hoegger®. Dzięki długiej historii projektowania i budowy maszyn, która sięga 1870 roku, marka Hoegger zdobyła swoją reputację w globalnym przemyśle spożywczym dzięki innowacjom i doskonałej wydajności. Prasy do świeżego mięsa tej marki znane są z wysokiej wydajności, zmniejszonych naddatków i niskich kosztów operacyjnych. Na całym świecie marka Hoegger słynie z unikalnej trójwymiarowej, dynamicznej technologii pras do mięsa, która delikatnie, ale z dużą siłą prasuje surowce spożywcze w spójne kształty produktów i pożądane wymiary, zapewniając wszechstronność zastosowań i pomagając obniżyć koszty surowców.

Osobną grupę produktów doskonale działających na polskim rynku są separatory obrotowe AM2C® marki Provisur są uznawane za światowych liderów w zakresie wysokowydajnych, trwałych urządzeń do separacji mechanicznej - produkujących szereg rozwiązań wysokociśnieniowych lub niskociśnieniowych dla różnych rynków. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu, AM2C pomaga przetwórcom mięsa sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, dostarczając kompletną linię urządzeń do oddzielania i odkostniania.

To tylko niektóre ze specjalizacji maszyn oferowanych przez Provisur Technologies. Firma jest znana ze swojego zaangażowania w innowacje, jakość i zadowolenie klientów, a także nieustannie opracowuje nowe technologie i rozwiązania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom przemysłu spożywczego.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Strona główna
21 maja 2024
Strona główna
19 kwietnia 2024
Strona główna
12 lutego 2024
Strona główna
11 stycznia 2024